12 Nisan 2013 Cuma

Ünlüler ve illuminati analizi 1
ILLUMINATI KLIP VE FOTOGRAF ANALIZI 


http://www.youtube.com/watch?v=S_WuEyWqA7E    Gökçenin Tuttu Fırlattı klibinin analizi yapılıyor. Video'yu tam izelemedim ama başlangıç bence kişilik bölünmesini temsil ediyor. Klipti herkesin siyah göz kalemi sürerken gökçenin farklı renk göz kalemi sürdüğünü dörüyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=AByfaYcOm4A  Demi Lovato - Heart Attarck klibinde demiilluminatiye girdiğini katran tarzısiyah bir sıvıdan çıkarak belirtiyor. (00.09) Katran tarzı siyah şey bulaşmış ellerini vücuduna bastırarak beyaz elbisesini kirletiyor. Yani artık temiz ve özgür olmadığını vurguluyor. (01.03) Klipte Demi'nin katran tarzı şeyin ellerini kapladığı hep görülüyor. 

  ( DEMI LOVATO VE ELLERI )

Yukarıdaki resime dikkat edersiniz tek gözü vurguladığı birkaç resimi görürsünüz. Beyaz elbisesinin katran tarzı şey sayesinde kirlendiğini görürsünüz. Little Mix - How ya Doin ? şarkısı damalı zeminde çoğu zaman geçiyor. 1.Resimdeki Perrie Edwards'ın kafasındaki taç illuminatide seks köleliği anlamına gelen bir simgedir. 1. ve 6. resmin arkaplanı damalı zemin. Yani damalı zemin boyut geçişine işaret ettiğinden grubun illuminati örgütünün üyesi olduğunu anlayabiliriz. 

Bu resimde Katy Perry tek gözü vurgulamış. Şarkıların çoğunda farklı kişiliklere dönüşerek farklı alterlere sahip olduğunu anlayabiliyoruz zaten. 


Bildiğiniz üzere yabancılarda 13 uğursuz sayı. Taylor Swift 13 sayılı t-shirt giyerek hristiyan olmadığını dinsiz oldyğunu vurguluyor. Resmin kırpılan kısmında Swift ellerini Baphoment işareti yapıyor. Baphoment işareti rakçı işareti ile hemen hemen aynı yapılır. 


Rihanna'ya dikkat edin. Tek göz yapmış. Bunu illa işaret olarak yapma mecburiyetinde değil. Saçlarını tek gözünün kapatıcak bir şekilde salmış. Rihanna'nın S&M klibindeki yansımada ''Illuminati's princess '' yazısı yansıtılıyor. Yani ''İlluminatinin prensesi'' demek istiyor. 


Bu resimde de yine Rihanna'nın tek gözü vurguladığı belli bir şekilde görünüyor. Rihanna'nın konser sahnesine veya konser kıyafetlerinde illuminati temsili objeleri kullandığının sık sık görüyoruz. 


Lana Del Rey'in ağzındaki gül susmasının gerektiğini işaret ediyor. Gülü ağzına alarak Allah'a itaat etmediğini ve daima susacağını vurguluyor. Şimdi siz peki gül ne alaka diyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere gül müslümanların kutsal işareti gibi bir şey. 


LADY GAGA VE ILLUMINATI 

Lady Gaga zaten illuminatinin kraliçesi olarak adlandırılıyor.Özellikle Telephone ve Judas klbinde seks köleleğini yeterince hatta daha fazlası bir şekilde gösteriyor. Resimde de tek gözü yine vurguluyor. 


Taylor ve Tek Göz 


DEVAMI YARIN .......
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder